مشاور جليلي ولايتي را تهديد کرد

مشاور جليلي ولايتي را تهديد کرد : فردايي هم است

آقاي ولايتي چهره واقعي خود را آشکار و حرف آن کساني را تصديق کرد.

به گزارش خبرگزاري آريا ، مهدي محمدي که هم اکنون يکي از نيروهاي سعيد جليلي در شوراي امنيت ملي است در مقاله خود که در وطن امروز منتشر شده است، تحت عنوان «انتخابات فردايي هم دارد» خطاب به ولايتي مي نويسد : در مناظره ديروز آنچه از همه تلخ‌تر بود، اين بود که 2 کانديدا که يکي نماينده رهبر معظم انقلاب در شورايعالي امنيت ملي است و ديگري مشاور ايشان جلوي چشم ملت ايستادند، دشمني دشمن را ناديده گرفتند و چنان با مردم حرف زدند که گويي مشکلات زندگي و معيشت آنها مربوط به مقاومتي است که در مقابل اجنبي شده است.

از آقاي روحاني انتظاري نيست. او وقتي از خط سازش دفاع مي‌کند در واقع در حال دفاع از کارنامه خود است ولي آقاي ولايتي چهره واقعي خود را آشکار و حرف آن کساني را تصديق کرد که مي‌گفتند ايشان اگر بر سر کار بيايد به اصولگرايان بدتر از آن خواهد کرد که اصلاح‌طلبان کردند.

در آينده اگر دوباره ايران و غرب بر سر ميز مذاکره بنشينند- که خواهند نشست- مذاکره‌کنندگان غربي مي‌توانند به حرف‌هاي آقاي ولايتي استناد کنند و بگويند که به شهادت همين حرف‌ها مشکل از مذاکره‌کنندگان ايراني است نه آنها، بنابراين چنانکه آقاي ولايتي- البته به تلويح- فرموده‌اند غربي‌ها هر چه با ما کردند حقمان بوده است.

وي در ادامه نوشته است : مردم ايران مي‌ديدند و مي‌بينند که اينکه پرايد گران شده يا در مغازه سر کوچه آنها کره پيدا نمي‌شود، ربطي به تحريم و مذاکرات ندارد. مساله اين است که دولتي سر کار است که 2 سال است کار را زمين گذاشته و به حاشيه مشغول است، بنابراين طبيعي است که ترکيب تحريم و سوء‌مديريت چنين بساطي را درست کرده باشد. مردم ايران مي‌دانند آمريکا هنري جز دشمني ندارد و مي‌دانند اين امامزاده اين طرف و آن طرف کور کرده اما شفا بعيد مي‌دانم داده باشد.

اين را هم مي‌دانند که اگر دولت اراده کند و کساني از داخل پالس تسليم نفرستند و امکانات کشور تجميع شود، نه آمريکا و نه بزرگ‌تر از آمريکا نمي‌توانند بنشينند و هر روز براي سفره اين ملت نقشه‌هاي جديد بکشند./آریا

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.