برج میلاد تهران تا پایان سال 92 میزبان هیچ یک از خوانندگان پاپ کشور نخواهد بود.
 
به گزارش ایسنا، هر ساله پس از پایان ایام سوگواری محرم و صفر، بسیاری کنسرت‌ها از راه می‌رسند و هنرمندان عرصه موسیقی در یک ماراتن نفس‌گیر در سالن‌های مختلف شهر اجراهای خود را به روی صحنه می‌برند.
 
از این میان خوانندگان پاپ بیشترین سهم را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی از آنها با بیش از 3 سانس کنسرت به استقبال مخاطبان‌شان می‌روند و این در حالی است که سالن همایش‌های برج میلاد تهران با گنجایش و ظرفیت بالایش بیش از سایر سالن‌ها میزبان خوانندگان پاپ است.
 
اما به تازگی خبر رسیده که برج میلاد تهران به دلیل تعدد برنامه‌های فرهنگی این مجموعه قصد دارد تا پایان سال به استقبال هیچ یک از خوانندگان پاپ نرود و تمرکزش بر روی کنسرت‌های موسیقی اصیل و ملی ایران باشد.
 
مدیر روابط عمومی برج میلاد تهران درباره دلایل این تصمیم به خبرنگار ایسنا توضیح داد: پس از ایام سوگواری، برج میلاد میزبان جشنواره‌های فیلم و موسیقی فجر خواهد بود و میان این ایام تا عید نوروز با محاسبات ایام وفات و...فقط حدود 15 شب می‌توانیم در سالن همایش‌ها کنسرت داشته باشیم.
 
جعفری ادامه داد: با این روزهای محدود و ممکن برای اجرای کنسرت، حدود 80 درخواست داشته‌ایم که از این میان 60 درخواست مربوط به موسیقی پاپ و از طرفی حدود 20 درخواست برای کنسرت موسیقی سنتی است. بنابرین برای جلوگیری از سوء تفاهم‌ها و اجحاف نکردن در حق هیچ یک از هنرمندان تصمیم گرفتیم، سالن همایش‌ها را به گروه‌های موسیقی اصیل ایرانی اختصاص دهیم.
 
وی افزود: همچنین می‌توانیم از این فرصت به نفع موسیقی اصیل ایرانی استفاده کنیم اما به امید خدا پس از عید نوروز میزبان همه هنرمندان این عرصه خواهیم بود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.