تاريخ : | | نویسنده : setup-pc

 

 قتل زن و مرد معتاد در باغ

 

 

مردی كه برادر معتادش را همراه یك زن معتاد در باغی در دماوند به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

به گزارش «جام جم»، صاحب باغی در روستای مهرآباد از توابع شهرستان دماوند، با مشاهده جسد مرد و زن جوانی در باغ كه با ضربات چاقو به قتل رسیده بودند، موضوع را به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش كرد.

در پی این تماس، ماموران با عزیمت به محل موضوع را به بازپرس ویژه قتل گزارش كردند و با دستور قضایی، اجساد برای تعیین علت مرگ به پزشكی قانونی منتقل شد.

به این ترتیب، با تشكیل پرونده ای در كلانتری رودهن، تلاش برای شناسایی هویت زن و مرد كشته شده آغاز شد.

در حالی كه تحقیق در این باره ادامه داشت، مردی با حضور در كلانتری با ارائه دادخواستی عنوان كرد برادرش به نام بهرام مفقود شده و تلاش ها برای یافتن او بی نتیجه بوده است.

با اظهارات این مرد كه خود را كامران معرفی می كرد، ماموران متوجه شدند جسد كشف شده متعلق به بهرام، برادر این فرد است.در پی این ماجرا، در تحقیق از كامران مشخص شد وی اظهارات ضد و نقیضی را عنوان می كند.

پس از گزارش موضوع به قاضی جنایی، دستور بازداشت این فرد صادر شد و ماموران در بازرسی از خودروی وی، لكه های خون مشاهده كردند كه با نمونه برداری معلوم شد این خون متعلق به مقتول است.

در پی این ماجرا، كامران زبان به اعتراف گشود و گفت: برادرم از مدتی پیش با اعتیاد شدید به مواد مخدر، از ما سلب آسایش كرده بود.

وی افزود: روز حادثه پس از تماس با بهرام (مقتول) با او در باغ محل حادثه قرار ملاقات گذاشتم و وقتی به آنجا رسیدم، او را مشاهده كردم كه همراه زنی در حال مصرف موادمخدر بود.

متهم ادامه داد: پس از مشاجره لفظی با برادرم، او به من حمله ور شد كه من نیز با او درگیر شدم و با چاقویی كه روی زمین بود، چند ضربه به او زدم.

متهم اظهار كرد: هنگام درگیری با برادرم، زنی كه با او موادمخدر مصرف می كرد، به هواخواهی برادرم به من حمله كرد كه او را نیز با چاقو مجروح كردم و پس از آن كه هر دو نقش زمین شدند، پیكر نیمه جان برادرم را داخل خودرو گذاشتم تا به بیمارستان منتقل كنم كه در میانه راه، وی بر اثر شدت جراحات جان باخت و من نیز جسد را به داخل باغ محل حادثه بازگرداندم و متوجه شدم زن جوان نیز كشته شده است.

متهم گفت: پس از فرار از محل و شستشوی خودرو، روز بعد هنگام طرح شكایت واهی در كلانتری دستگیر شدم.

در پی این اعترافات، متهم با قرار بازداشت موقت برای ادامه تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت ها تحویل پلیس آگاهی شد. تحقیق در این زمینه ادامه دارد.... / گزارش : جام جم آنلاین
رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.