اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

یک ادعای تایید نشده؛حضور مهندس موسوی و کروبی؛ شرط ناطق نوری برای حضور در انتخابات

در حالی که منابع متعدد از عدم تمایل حجت الاسلام ناطق نوری برای شرکت در انتخابات آتی ریاست جمهوری خبر می دهند، ایلنا به نقل از یک فعال اصولگرا نوشت: من شنیدم که آقای ناطق نوری هم شرط ورود خود در عرصه انتخابات را حضور موسوی و کروبی عنوان کرده است

انتخاب: رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی مدعی شد: من شنیدم که آقای ناطق نوری هم شرط ورود خود در عرصه انتخابات را حضور موسوی و کروبی عنوان کرده است

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب»؛ ابوالقاسم رئوفیان طبا که با ایلنا گفتگو می کرد، گفت: به نظر من سرآغاز فتنه، مناظره‌های پیش از انتخابات سال ۸۸ بود، علی رغم اینکه عده‌ای تلاش می‌کنند خلاف این امر را به جامعه القا کنند، من هیچ یک از نامزدهای انتخابات ۸۸ را به عنوان فتنه‌گر نمی‌دانم.

وی تاکید بر اینکه افراد و گروه‌ها در آستانه انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری باید از اتخاذ مواضع تند و قضاوت‌های ناعادلانه پرهیز کنند،گفت: برای مثال من موضع آقای عسگراولادی را که طی روزهای اخیر در خصوص لفظ فتنه و ضرورت رایزنی با همه گروه‌ها بیان شد،به رویکردی اعتدالی و پرهیز از افراط و تفریط بسیار نزدیک دیدم.

رئوفیان ضمن انتقاد از برخی اظهارات صورت گرفته در آستانه انتخابات عنوان کرد: متاسفانه عده‌ای تا فرصتی را پیدا می‌کنند و تریبونی دارند، بر اساس تشخیص خود عمل کرده و احساس می‌کنند که تامین منافع نظام تنها در طرح چنین موضوعاتی است. علاوه بر این تلاش می‌کنند تا این افکار نه چندان صحیح خود را به افکار عمومی نیز تسری دهند درحالیکه اگر به وحدت کلمه و نزدیک کردن عناصر تاثیر گذار نظام به یکدیگر بیشتر توجه کنیم، مصالح کشور را بیش از این در نظر گرفته و دیگر همه افراد را به یک چشم نگاه نخواهیم کرد.

وی با تاکید بر اینکه نباید همه افراد را با الفاظی همچون خائن، فتنه گر و ضد ولایت فقیه از صحنه کشور خارج کنیم،گفت: اینکه ما بخواهیم هریک از دولت‌های سازندگی اصلاحات را با عناوینی تخریب کنیم و بگوییم آن‌ها در مسیر ولایت نبودند، موجب می‌شود تا به وحدت و آنچه تضمین کننده بقای انقلاب اسلامی است، دست پیدا نکنیم. این فعال سیاسی اصولگرا افزود: با تخریب دولت‌های گذشته دیگر چگونه مردم می‌توانند این اطمینان را داشته باشند که دولت‌های بعدی نیز به دلایلی به حاشیه رانده نشوند؟ چرا که از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هریک از دولت‌ها به ویژه دولت سازندگی و اصلاحات به بهانه تسویه حساب شخصی و به نحوی مورد هجمه قرار گرفته‌اند.

رئوفیان ادامه داد: در جریان مناظره‌های تلویزیونی آماری ارائه شد که افکار عمومی را بدبین کرد و به ضرر نظام تمام شد؛ اما امروز نیاز و انتظار جامعه وحدت کلمه است. البته این به معنای آن نخواهد بود که عیب‌ها را نبینیم بلکه به این معنی است که اگر فردی جرمی مرتکب شده است قوه قضاییه آن را بررسی خواهد کرد وهمه در برابر قانون برابر هستند.

بنابراین اینکه عده این لفظ سران فتنه را به کار گیرند و برخی حتی را پا را فرا‌تر گذاشته و اظهار کنند که در صورت توبه نیز امکان بازگشت آن‌ها به عرصه وجود ندارد امر درستی نخواهد بود. وی با بیان اینکه نباید بار دیگر انتخابات را صحنه رویارویی عده‌ای با یکدیگر قرار دهیم، گفت: باید نگاه کنیم که فردی همچون عسگر اولادی که از زمان نهضت۱۵ خرداد در کنار امام بوده است، برای رسیدن به وحدت چطور مبتنی بر اخلاق و انصاف نظر می‌دهد.

من شنیدم که آقای ناطق نوری هم شرط ورود خود در عرصه انتخابات را حضور موسوی و کروبی عنوان کرده است. بنابراین ما نمی‌توانیم برای بیان این حرف‌ها چهره‌های مطرح نظام را تخطئه کنیم.

رئوفیان خاطرنشان کرد: کسانی که امروز حرف از ساکتین فتنه می‌زنند در واقع خود کاسبین فتنه هستند که می‌خواهند از این طریق و با این هجمه‌ها تنور خود را گرم نگه دارند در هرحالیکه با این حربه‌ها موفق نخواهند بود. رئیس ستاد انتخاباتی جبهه ایستادگی در پاسخ به این سوال که آیا اصولگرایان که در روی کار آمدن احمدی‌نژاد نقش داشتند نباید مسئولیت برخی از مشکلات پیش آمده را بپذیرند، گفت: اگرچه احمدی‌نژاد با حمایت اصولگرایان شهردار شد. اما اینکه وی با حمایت جریان اصولگرا رئیس جمهور شد را نمی‌پذیرم از سوی دیگرمعتقدم برخی عناصر اصولگرا که در روی کار آمدن وی تاثیر جدی داشتند امروز باید پاسخ گوی مشکلات پیش آمده باشند./انتخاب

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.