شوهری كه ٦ ماه بعد از ازدواج دیگر به خانه نیامد!

زنی در دادگاه گفت: با اینكه زندگی خوب و آرامی را با همسرم شروع كردم اما به یك باره با رفتنش به خارج از كشور همه چیز خراب شد.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، زنی با حضور در دادگاه خانواده، ضمن ارائه درخواست طلاق، اظهاركرد: یك سال گذشته به طور سنتی به عقد همسرم درآمدم. در این مدت كوتاه زندگی خوب و بدون مشاجره ای را داشتیم و من حتی در خواب هم نمی دیدم كه روزی بخواهم درخواست طلاق بدهم.

وی افزود: زمانی كه به عقد شوهرم درآمدم ۲۵ سال داشتم و او مردی ۳۱ ساله، با اخلاق و مهربان بود. اما واقعا نمی دانم چرا یك باره همه چیز خراب شد و زندگی كه با محبت و اعتماد به یكدیگر پایه ریزی شده بود، ویران شد.

این زن جوان در پاسخ به پرسش قاضی دادگاه مبنی بر اینكه اكنون دلیل درخواست طلاق تان چیست؟ عنوان كرد: تنها شش ماه از ازدواج مان گذشته بود كه همسرم دیگر به منزل نیامد. ابتدا فكر كردم كه اتفاقی برای او افتاده همه جا را به دنبال او گشتم و زمانی كه از خانواده شوهرم سراغ او را می گرفتم، اظهار بی اطلاعی می كردند.

وی ادامه داد: دو ماه متوالی همه جا را به دنبال شوهرم گشتم و هیچ نشانی از او پیدا نكردم.

تا اینكه پدر همسرم در تماس تلفنی به من گفت كه او برای همیشه به خارج از كشور سفر كرده است، زمانی كه این خبر را شنیدم ابتدا باور نداشتم، زیرا دلیلی نداشت همسرم بدون اینكه به من اطلاع دهد، به سفر برود.

این زن جوان گفت: من و شوهرم هیچ مشكل و اختلافی در دوران كوتاه زندگی مان نداشتیم. غیبت ناگهانی همسرم برای من بسیار باعث تعجب بود.

وی ادامه داد: اكنون خواهان طلاق غیابی هستم، زیرا كسی كه بدون دلیل زندگی اش را ترك كند، ثبات شخصیت ندارد و قابل اعتماد نیست و بعد از گذشت این مدت تماسی با او نداشتم و هنوز متوجه نشدم كه شوهرم به چه دلیل به خارج از كشور سفر كرده است.

به گزارش ایسنا، قاضی دادگاه نیز در ادامه حكمی مبنی بر طلاق صادر نكرد و رسیدگی به این پرونده را به جلسه ی آینده موكول كرد..... / خبرگزارى ايسنارپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.