اخبار,اخباراجتماعی ,سردار احمدی مقدم


 اخباراجتماعی  -  سردار احمدی مقدم:
کسانی که در واکنش به امر به معروف رفتار بدی داشته باشند، پلیس برخورد تندی با آنها خواهد کرد

وی در رابطه با حادثه‌ای که گفته می‌شود در آن یکی از آمران به معروف مورد ضرب و شتم قرار گرفته، گفت: در این مورد به فرمانده انتظامی تهران بزرگ دستور داده‌ایم که موضوع را بررسی کنند

سردار احمدی‌مقدم  فرمانده ناجا در خصوص بازگرداندن طرح آمران به معروف و ناهیان از منکر به مجلس شورای اسلامی توسط شورای نگهبان گفت: ایرادات گرفته شده از سوی شورای نگهبان به این مصوبه رد کل این موضوع نیست و نیروی انتظامی نیز در چارچوب قانون از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت می‌کند البته به‌شرط آنکه آمران به معروف و ناهیان از منکر شخصاً وارد برخورد عملی نشوند.

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، به گفته احمدی‌مقدم ، نیروی انتظامی از آمران حمایت می‌کند به شرط آنکه وارد برخورد عملی نشود اما اگر حادثه‌ای رخ داد یا کسانی که با مورد امر به معروف برخورد تندی با آمران داشته باشد، پلیس برخورد تندی با آنها خواهد کرد.

وی در رابطه با حادثه‌ای که گفته می‌شود در آن یکی از آمران به معروف مورد ضرب و شتم قرار گرفته، گفت: در این مورد به فرمانده انتظامی تهران بزرگ دستور داده‌ایم که موضوع را بررسی کنند.


احمدی‌مقدم در پایان با اشاره به حادثه خونین گلپایگان خاطرنشان کرد: این باند سارق مسلح از سال‌های قبل اقدامات خشونت‌باری که منجر به قتل نیز شده بود در پرونده خود داشتند و اگر جدیت امروز در پیگیری پرونده‌های سرقت‌های خشن وجود داشت این اتفاق رخ نمی‌داد.

وی افزود: متأسفانه عدم‌رعایت نکات ایمنی و عدم‌استفاده از جلیقه ضدگلوله توسط مأموران باعث آسیب دیدن آنها شد و موضوع در حال بررسی است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس در تلاش است تا از تکرار اتفاقات مشابه جلوگیری کند، خاطرنشان کرد: پس از این حادثه مرکزی در پلیس آگاهی به‌منظور رصد جرایم خشن ایجاد شد تا هر پرونده به‌صورت مجزا تا مرحله نهایی و حصول نتیجه پیگیری شود.


 اخباراجتماعی  - تیکرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.