رویانیان,محمد رویانیان,فوتبال

رویانیان: سرمربی پرسپولیس تا جمعه معرفی می‌شود / حرف های متناقض رویانیان درباره علی دایی

محمد رویانیان می‌گوید، سرمربی پرسپولیس تا جمعه معرفی می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه نشست تخصصی "اخلاق در رسانه‌های ورزشی" اظهار کرد: جلسه‌ای داشتیم درباره "اخلاق در ورزش" و می‌خواستیم خودمان را درست کنیم. محور ما هم فرمایشات مقام معظم رهبری است. باید از این گونه جلسات بیشتر برگزار شود تا مسیر ورزش ما درست شود.

وی درباره انتخاب سرمربی پرسپولیس گفت: در حال حاضر سه گزینه اصلی داریم. مایلی‌کهن، درخشان و دایی گزینه‌های ما هستند و در کنار آنها با برانکو هم صحبت می‌کنیم. خیلی‌ها می‌گویند که چرا با مربیان مختلف حرف می‌زنید. این اشکالی ندارد پرسپولیس بزرگ است. روز گذشته هم دو گزینه دیگر به این جمع اضافه کردیم.

رویانیان در حالی که نمی‌خواست از دو گزینه جدید نامی ببرد، گفت: صحبت‌هایی با برانکو داشته‌ایم و این که رییسه هیات‌مدیره گفته است با برانکو صحبت نشده، تداخلی در کار هیات‌مدیره و مدیرعامل ایجاد نمی‌کند.

وظیفه مدیرعامل است هر چه را فکر می‌کند، درست است، انجام دهد. سال گذشته انتخاب سرمربی طول کشید و پرسپولیس از این بابت ضرر کرد اما امسال به هواداران قول می‌دهم که سرمربی زودتر معرفی شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان این که سرمربی تیم حداکثر تا جمعه انتخاب می‌شود گفت: یک وقت‌هایی می‌خواستم از پرسپولیس بروم اما به من گفتند که بمان. حالا که می‌خواهم بمانم، می‌گویند که باید بروی.

قبل از این که به اینجا بیایم، جایی بودم که برای من ارزش زیادی داشت و به من گفته شد تا هر زمانی که فکر می‌کنی می‌توانی به پرسپولیس کمک کنی، در این تیم بمان.

رویانیان در واکنش به این صحبت وزیر ورزش و جوانان که گفته بود هر کس نمی‌تواند کار کند، می‌تواند برود، گفت: منظور او من نبوده‌ام. ضمن این که اگر با من بود، هم جواب قانع‌کننده‌ای داشتم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره خصوصی شدن این باشگاه هم گفت: باور کنید که پرسپولیس و استقلال باید خصوصی شوند. حالا که مجلس تصمیم گرفته و قانون مربوط به آن را تصویب کرده است، باید عملی شود. پیشنهاد من این است که اجازه بدهید فردا صبح 49 درصد از سهام پرسپولیس به هواداران واگذار شود. ما 200 میلیون سهم در نظر می‌گیریم، هر کدام 100 هزار تومان که وقتی آنها فروخته شوند، به عدد 200 میلیارد تومان می‌رسیم. بعد از آن می‌توانیم یک پرسپولیس قدرتمند و ثروتمند بسازیم و کل هزینه‌هایش را هم به همه دنیا نشان می‌دهیم، حتی به بان‌کی‌مون.

وی افزود: باور کنید که پرسپولیس و استقلال باید خصوصی شوند اما یک سیستم‌ بورکراسی خراب اجازه نمی‌دهد کار به این عظمت انجام شود. وزیر محترم اقتصاد، دیوان محاسبات کشور همه اجازه بدهید که 200 میلیون سهم به هواداران واگذار شود. وقتی پرسپولیس خصوصی شود، یکی از شرکت‌هایی که صلاحیت دارد، شرکت پیشکسوتان پرسپولیس است که می‌تواند با سرمایه‌گذاری با یک بانک کار بزرگی را انجام دهد.

وی درباره منتشر شدن قرارداد یعقوب کریمی با نفت تهران گفت: برای باشگاه نفت متاسفم و نمی‌دانم که چرا این جنجال‌سازی‌ها را انجام می‌دهد.

رویانیان درباره مذاکره با علی دایی هم گفت: ما با دایی صحبت می‌کنیم و مطمئن باشید که او هم دوست دارد به پرسپولیس بیاید اما دیگران دوست ندارند.

وی در پایان درباره حفظ بازیکنان این فصل پرسپولیس برای سال بعد هم گفت: اکثر آنها در پرسپولیس می‌مانند،‌ سال قبل هم تیم خوبی بستم اما خیلی‌ها من را اذیت کردند.

علی دایی,فوتبال ایران

در روزهایی که شایعات مختلفی درباره مذاکره تیم‌های دیگر با علی دایی مطرح می شود، سرمربی راه‌آهن با جدیت هر چه تمام‌تر مشغول برنامه‌ریزی و انجام کارهای مقدماتی برای حضور پرقدرت تیمش در فصل آینده لیگ است.

 

علی دایی این روزها رفت‌و‌آمد زیادی به باشگاه راه‌آهن دارد و به صورت مستقیم و غیرمستقیم همه اقدامات لازم برای آماده‌سازی تیم از جذب بازیکن تا فراهم کردن شرایط اردو و تمرین تیم را زیر نظر دارد.

او مصمم است در سومین سال حضورش در قدیمی‌ترین باشگاه ایران نتیجه زحمات چند سال اخیرش را به دست آورد و برای رسیدن به هدفش، از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

در زیر گفت‌وگوی علی دایی را با سایت باشگاه راه‌آهن می‌خوانید:

آقای دایی! این روزها مشغول انجام کارهای مقدماتی برای آماده‌سازی راه‌آهن برای فصل آینده هستید اما بازار شایعات درباره مذاکره مسئولان پرسپولیس با شما و حضور احتمالی‌تان در این تیم داغ است...

در فصل نقل‌و‌انتقالات شایعه همیشه زیاد است. خودتان می‌بینید که اغلب روزها به باشگاه می‌آیم و کارهای فصل آینده را انجام می‌دهم تا انشاالله تیم خوبی را برای فصل بعد ببندیم. از اول هم گفتم که فقط به فکر تیم خودم هستم و چون فرصت کافی داریم، می‌خواهیم تیمی آماده کنیم که حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

آقای رویانیان چند بار گفته که به صورت غیرمستقیم با شما صحبت کرده است. او و سایر مدیران پرسپولیس هم مدام اسم شما را مطرح می‌کنند. از طرفی شما با باشگاه راه‌آهن قرارداد بسته‌اید و مطرح شدن این مسائل حرفه‌ای نیست. نظر خودتان چیست؟

به صورت مستقیم هیچ صحبتی با آنها نکرده‌ام اما آنها به صورت غیرمستقیم تلاش‌هایی کرده‌ و پیغام‌هایی فرستاده‌اند. حتی خیلی تلاش می‌کنند که بتوانند با من جلسه بگذارند اما من قبول نکرده‌ام.

حتما دلیلش هم این بوده است که شما با راه‌آهن قرارداد دارید و برای فصل آینده برنامه‌ریزی کرده‌اید؟

مطمئنا همین است. ما سند همکاری امضا کرده‌ایم و می‌خواهیم کاری اساسی بکنیم. در حال حاضر به تنها چیزی که فکر می‌کنم باشگاه راه‌آهن است و دوست دارم فصل بعد نتایج خوبی را با این تیم بگیرم. برای پرسپولیس هم آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که بتواند در فصل بعد نتایج خوبی بگیرد.

البته بحثی هم که وجود دارد که از اسم شما استفاده می‌شود تا کمی از فشارهای موجود را کم کنند...

به هر حال چیزهایی وجود دارد که هر وقت شرایط آرام‌تر شد، درباره آنها صحبت می‌کنم. الان اگر وارد جزییات نشویم، بهتر است. همان‌طور که گفتم هیچ مذاکره‌ای با کسی نداشته‌ام. آقایان لطف دارند که برای بازگشت من تلاش می‌کنند. این‌که چرا این مسائل عنوان می‌شود انشاءالله بعدا درباره همه آنها به صورت مفصل صحبت می‌کنم.

کارتان در باشگاه راه‌آهن چطور پیش می‌رود؟

همه چیز خوب و عالی پیش می‌رود. فعلا دنبال این هستیم که با تعدادی از بازیکنان فصل قبل‌مان برای ادامه کار توافق کنیم. درباره بازیکنان جدید هم به باشگاه لیست داده‌ام و در همین روزها با آنها مذاکره می‌کنیم تا هر چه سریع‌تر تکلیف ما و باشگاه مشخص شود و بتوانیم طبق برنامه کارمان را شروع کنیم.

برنامه تمرینی تیم مشخص شده است؟

از بعدازظهر 6 خرداد کارمان را شروع می‌کنیم و بعد از دو تستی که از بچه‌ها می‌گیریم، در اردبیل اردوی اول‌مان را آغاز می‌کنیم.

فکر می‌کنید چه زمانی تیم‌تان را به طور کامل ببندید تا برای شروع تمرین‌ها مشکلی نداشته باشید؟

تمام سعی‌مان این است که هر چه زودتر کار نقل‌و‌انتقالات را تمام کنیم و با همکاری باشگاه بازیکنان مورد نظر را جذب کنیم تا چند روزی را با آرامش استراحت کنیم و تمرین‌ها را با حضور همه بازیکنان استارت بزنیم. دوست دارم وقتی 6 خرداد کار را شروع می‌کنیم با تمام بازیکنانم به اردو بروم.

چشم‌انداز شما برای فصل آینده چیست؟ قرار است با راه‌آهن به چه هدفی برسید؟

هدف اصلی ما این است که جزو چهار تیم اول جدول باشیم و هر طور شده سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوریم./ ایسنا

 

 

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.